Contactpersoon NOWAK Bochum

Controlling / Accounting

Mevr. Bengin

+49 (0)2327/809-131

d.bengin@glas-nowak.de

VCard

Maandag tot en met donderdag van 07.30 tot 12.00 uur en van 12.45 tot 16.30 uur
Vrijdag 07.30 uur tot 12.00 uur en 12.45 uur tot 15.15 uur

Centrale

 

+49 (0)2327/809-0

info@glas-nowak.de

VCard

Directie

Dhr. Nowak sen.

+49 (0)2327/809-0

-

 

Dhr. Nowak jun.

+49 (0)2327/809-0

-

 

Bedrijfsleiding veiligheidsglas

Dhr. Trienen

+49 (0)2327/809-122

g.trienen@glas-nowak.de

VCard

Bedrijfsleiding isolatieglas

Dhr. Schilling

+49 (0)2327/809-146

s.schilling@glas-nowak.de

VCard

Verkoopleiding

Dhr. Mertens

+49 (0)2327/809-267

a.mertens@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Albrecht

+49 (0)2327/809-135

m.albrecht@glas-nowak.de

VCard

Afdelingshoofd Isolatieglas / Objectberekening / Applicatietechniek

Dhr. Hilden

+49 (0)2327/809-103

m.hilden@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Herkner

+49 (0)2327/809-126

l.herkner@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Kroke

+49 (0)2327/809-263

c.kroke@glas-nowak.de

VCard

Opdrachtvoorbereiding isolatieglas

Dhr. Haferbier

+49 (0)2327/809-120

m.haferbier@glas-nowak.de

VCard

Opdrachtcontrole, speciale producten en isolatieglas met roeden

Mevr. Grönke

+49 (0)2327/809-296

l.groenke@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Wirths

+49 (0)2327/809-140

b.wirths@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Schmidt

+49 (0)2327/809-106

s.schmidt@glas-nowak.de

VCard

Verkoop ESG

Dhr. Szepuck

+49 (0)2327/809-129

d.szepuck@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Siepmann

+49 (0)2327/809-212

l.siepmann@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Wessiepe

+49 (0)2327/809-236

b.wessiepe@glas-nowak.de

VCard

Opdrachtvoorbereiding ESG

Dhr. Riek

+49 (0)2327/809-143

t.riek@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Rost

+49 (0)2327/809-128

d.rost@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Wischnewski

+49 (0)2327/809-231

m.wischnewski@glas-nowak.de

VCard

Bezwaren/loonharden

Dhr. Cznotka

+49 (0)809-237

c.cznotka@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Kühnel

+49 (0)809-306

s.kuehnel@glas-nowak.de

VCard

Beslagdienst

Dhr. Wagener

+49 (0)2327/809-252

u.wagener@glas-nowak.de

VCard

Afdelingsleiding VSG

Dhr. König

+49 (0)2327/809-123

c.koenig@glas-nowak.de

VCard

Verkoop VSG

Mevr. Cznotka

+49 (0)2327/809-223

m.cznotka@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Blaesing

+49 (0)2327/809-405

m.blaesing@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Genschow

+49 (0)2327/809-224

s.genschow@glas-nowak.de

VCard

Slijperij - opdrachtafwikkeling

Mevr. Topal

+49 (0)2327/809-124

s.topal@glas-nowak.de

VCard

zeefdruk

Dhr. Lakatsch

+49 (0)2327/809-225

m.lakatsch@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Sieling

+49 (0)809-136

s.sieling@glas-nowak.de

VCard

Digitalisering ISO, ESG, VSG

Dhr. Lenger

+49 (0)2327/809-333

t.lenger@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Wischnewski

+49 (0)2327/809-333

digi@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Oppermann

+49 (0)2327/809-333

k.oppermann@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Nehring

+49 (0)2327/809-133

c.nehring@glas-nowak.de

VCard

Technische werkvoorbereiding

Dhr. Dobo

+49 (0)2327/809-204

t.dobo@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Ebbing

+49 (0)2327/809-209

n.ebbing@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Nehring

+49 (0)2327/809-207

c.nehring@glas-nowak.de

VCard

Boekhouding/personeelszaken

Dhr. Stephan

+49 (0)2327/809-130

a.stephan@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Schnürer

+49 (0)2327/809-134

b.schnuerer@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Schweden

+49 (0)2327/809-181

v.schweden@glas-nowak.de

VCard

Buitendienst

Dhr. Mertens

+49 (0)2327/809-267

a.mertens@glas-nowak.de

VCard

Fax - aanvragen en bestellingen

ESG

+49 (0)2327/809-161

esg.bestellung@glas-nowak.de

VCard

Isolatieglas

02327/809-127

iso.bestellung@glas-nowak.de

VCard

VSG

02327/809-361

vsg.bestellung@glas-nowak.de

VCard

Enkelglas/slijperij

+49 (0)2327/809-161

schleiferei.bestellung@glas-nowak.de

VCard

Blanks

+49 (0)2327/809-127

zuschnitt.bestellung@glas-nowak.de

VCard

Aanvragen enkel glas, gehard veiligheidsglas en gelaagd veiligheidsglas

02327/809-127

anfragen@glas-nowak.de

VCard

Expeditie

+49 (0)2327/809-777

versand@glas-nowak.de

VCard